AHOJ WISŁO

AHOJ WISŁO 2020

W wakacje 2020 rozpoczęliśmy nową edycję projektu AHOJ WISŁO! Zaczynamy wakacyjnie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby z wybranych atrakcji, skorzystać później – jesienią, czy nawet zimą 🙂 Zapraszamy do poznawania z nami pięknych nadwiślańskich okolic.

W ramach projektu przygotowaliśmy dla Was piękne, kolorowe mapy z mnóstwem ciekawostek; grę planszową, którą można pobrać za darmo ze strony (lub otrzymać w wersji papierowej w wielu punktach w Warszawie); to nadwiślańskie spacery z przewodnikiem oraz zaproszenie do udziału w grze miejskiej.

Jak można dołączyć do projektu? Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie projektu!

AHOJ WISŁO 2019

W 2019 roku nasza Fundacja realizowała projekt dla rodziców z dziećmi AHOJ WISŁO – mapa i spacery wokół Wisły, w ramach małych dotacji z Biura Marketingu Miasta.

 W ramach projektu wydrukowano i rozdano mapę okolic Wisły w Warszawie oraz przeprowadzono dwa spacery promujące miejsca, atrakcje i informacje uwzględnione na mapie. Poprzez te działania chcieliśmy pokazać warszawiakom, w jak pięknym mieście żyją i jak dużo ciekawych rzeczy można zrobić nad Wisłą w Warszawie 🙂

Projekt „Ahoj Wisło!” to zaproszenie do rodzinnych spacerów tropem nadwiślańskich skarbów i atrakcji. Informacje o projekcie z 2019 roku znajdziesz klikając na ikonkę obok.